O nás - Antizon

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

 

Vítězslav Šír
Antizon

Naše malá firma, zabývající se montážemi stínící techniky se na trhu pohybuje od roku 1996. Působištěm jsou severní Čechy, především Liberecko, Jablonecko a Semilsko.

Své image budujeme převážně na kvalitě nabízených produktů, příznivé ceně a rychlé dodávce našich služeb zákazníkovi. Na veškeré produkty, které montujeme, poskytujeme standardní záruční, pozáruční servis, a to po celou dobu jejich životnosti.Antizon

Zboží odebíráme od renomovaných výrobců, kteří tvoří špičku ve výrobě stínící techniky u nás i v zahraničí. Tuto vysokou kvalitu přenášíme dál k našim zákazníkům prostřednictvím důkladné a precizní montáže.
Nebráníme se atypickým, či nestandardním požadavkům našich zákazníků, prostě pro nás je nejůležitšjším faktorem spokojený zákazník.
Okruh naší klientely tvoří malé firmy a společnosti, hlavně však domácnosti.

Jaký je rozdíl mezi žaluzií a roletou?


Rolety jsou většinou tvořeny jedním kusem materiálu, který nejlépe zastíní prostory vašeho domova či kanceláře. Stahují se z horní části okna. Žaluzie jsou naopak vytvořeny ze sestavy nad sebou, nebo vedle sebe seřazených tenkých hliníkových, dřevěných nebo bambusových lamel propojených provázkem či páskou a žebříčkem kterým lze natáčením regulovat velikost mezer mezi nimi. Lamely žaluzií tedy mohou být orientovány horizontálně nebo vertikálně. Při výběru typu lamel je vhodné pomyslet i na to, jak budou žaluzie vypadat při pohledu zvenčí. Roletami tedy lépe zastíníte, žaluziemi zase plynule regulujete přístup světla do místnosti a výhled ven.

Všechny naše produkty jsou pro vás připravovány na míru, nenabízíme žádné předem dané rozměry. Chcete-li pomoci s výběrem nejvhodnějšího řešení pro váš interiér, kontaktujte nás. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Z jakého materiálu může být žaluzie vyrobena?

Žaluzie dnes můžeme vybírat z širokého spektra materiálů od dřeva přes kov, bambus až po skládané plisé žaluzie. Textilní materiály přitom mohou být opatřeny antistatickou úpravou. Bambusové žaluzie jsou oproti dřevěným podstatně lehčí a mají delší životnost, oba typy však dodají vašemu interiéru moderní vzhled. Bambusové žaluzie nadto vykazují výbornou odolnost proti vlhkosti. Pokud si přejete k bazénu či do koupelny přírodní materiál – neváhejte. 


Své skalní zákazníky motivujeme různými bonusy a slevami.

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky, a těšíme se brzy


NASLHEDANOU !!!

 
 
Hledat
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky