Horizontální žaluzie - Antizon

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Horizontální žaluzie

Produkty
 
 
 
Vnitřní horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob ochrany ať už proti slunci, nebo pro vyžadované soukromí.
Svými vlastnostmi a způsobem stínění splňují náročné požadavky zákazníků a stávají se nedílnou součástí interiérů budov.
Jejich bohatá škála provedení s hliníkovými, dřevěnými a bambusovými lamelami různých šířek a dekorů, množství barevných kombinací, možnosti nestandartních velikostí a tvarů, to vše vytváří z vnitřních žaluzií stále nejžádanější produkt.

Horizontální žaluzie
jsou v provedení s lamelou 25 mm (dodáváme i s lamelou 16 mm) v mnoha technických provedeních.
Od základních žaluzií ECO, montovaných zpravidla mezi skla zdvojených oken, až po nové systémy interiérových žaluzií ovládaných tzv. řetízkem ISSO Prim, ISSO Loco.

Meziskelní

Interiérové

ISSO

 
Horizontální žaluzie

jsou vždy vyráběny na míru po přesném zaměření jednotlivých oken, určuje se i strana ovládání, délky ovladačů, odstíny lamel i ovladačů.

Samozřejmostí je dnes tzv. domykatelné, neboli celostínící provedení.

Materiály a dekory

horizontálních žaluzií.
U všech typů je možnost různého barevného sladění, kdy veškeré komponenty i ovládací řetízky jsou dodávané v některém ze zvolených odstínů od bílé, přes odstíny hnědé až po šedou apod. Krycí Loco lišta pak může být potažena renolitovou fólií shodnou s povrchem plastových oken (zlatý dub,… atd).
U hliníkových lamel je v nabídce velké množství odstínů včetně několika imitací dřeva.

Samostatnou skupinou jsou pak bambusové, resp. žaluzie s bambusovou lamelou a žaluzie dřevěnné, šíře lamel 25 nebo i 50 mm.
 
 
Hledat
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky